Securitymagazin.cz

Unikátní výzkum polytechnického institutu New York

Tým profesionálů zkoumal souvislosti mezi jednotlivými typy osobností a podvodnou technikou, aby získal hodnotnější informace pro vzdělávání a školení v oblasti počítačové bezpečnosti.
V předběžné studii zkoumali výzkumníci 100 studentů bakalářského oboru psychologie. Účastníci vyplňovali formulář o svých návycích a přesvědčeních na internetu, včetně detailů o druhu a množství informací, které sdílejí na sociální síti Facebook. Dále hodnotili pravděpodobnost negativních událostí z vlastních zkušeností, např. zneužití hesla. Nakonec prošli kratší verzí široce užívaného osobnostního testu.
Vědci následně využili podvodných emailů a vyzkoušeli je v reálné situaci. Cílem bylo nalákat studenty, aby klikli na odkaz o slosování a vyplnili vstupní formulář obsahující …

Datum: 26.3.2015 | Rubrika: Securitymagazin.cz

Zdroj: Securitymagazin.cz

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované trezorům. Dozvíte se o všech možných typech trezorů a sejfů. Přečtete si také, kde všude lze trezor umístit a nebo jaké jsou typy jejich zámků. Povíme Vám mimo jiné i kde se dají trezory sehnat, jaká je jejich cena a mnoho dalšího.