Hotelové trezory

Hotelové trezory

Hotelové trezory patří dnes k výbavě téměř všech lepších hotelů. S hotelovými trezory se můžete setkat na pokojích, kde trezory slouží k úschově cenností návštěvníků hotelu. Tyto trezory mají ve většině případů elektronické uzamykací zařízení na číselný kód, takže nemusí návštěvníci hotelu sebou nosit klíč, čímž se rovněž zamezí ztrátě klíče od trezoru. Pro úschovu obzvláště cenných předmětu, které nechtějí jejich majitelé nechávat na pokojích, pak slouží hotelové sejfy. Tyto sejfy jsou umístěny na bezpečném a střeženém místě v hotelu, a bývají pojištěny na velmi vysoké částky, vzhledem k faktu, že zvláště v luxusnějších hotelech do nich hosté nechávají uschovávat velmi cenné předměty, dokumenty ale třeba i šperky vysoké hodnoty. Pokud si vybíráte hotel a záleží vám mimo jiné i na bezpečí vašich věcí, zeptejte se před jeho rezervací na to, zdali je hotel vybaven hotelovým trezorem či sejfem.

Pokud provozujete hotel, nebo jiné ubytovací zařízení a chtěli by jste do svého hotelu pořídit hotelové trezory, můžete se obrátit na specializované firmy zabývající se prodejem trezorů, případně přímo na výrobce hotelových trezorů, kteří vám rádi připraví cenovou nabídku kvalitních hotelových trezorů.

Velikost hotelového sejfu bude logicky mnohem větší, než by tomu bylo například u domácího trezoru. Majitelé hotelů by měli počítat s tím, že zákazníci mohou přijít s žádostí o úschovu cenností prakticky jakýchkoliv rozměrů. Pokud jim chtějí vyhovět, měl by být jejich trezor také rozměrově přizpůsobený. Opravdu kvalitní hotelové trezory jsou chráněny jak před pokusy o neoprávněné otevření, tak i před živly jako je například voda či oheň. V případě živelné pohromy (povodně, požár, …) zůstanou věci uschované uvnitř trezoru v naprostém bezpečí.

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované trezorům. Dozvíte se o všech možných typech trezorů a sejfů. Přečtete si také, kde všude lze trezor umístit a nebo jaké jsou typy jejich zámků. Povíme Vám mimo jiné i kde se dají trezory sehnat, jaká je jejich cena a mnoho dalšího.