Malé a mini trezory

Malé a mini trezory

Malé trezory

Pro mnoho lidí jsou zcela dostačující malé trezory. Vzhledem k omezenému prostoru v bytech, stoupá poptávka po kvalitních ale malých trezorech. Tyto trezory slouží většině lidí k uschování hotovosti, zlata nebo jiných drobných cenností v domácnosti. Malé trezory jsou oblíbené i ve firmách kde často slouží k úschově finančních částek před odvozem do banky, nebo k úschově důležitých dokumentů. Velmi poptávané jsou také malé trezory pro úschovu počítačových dat a v neposlední řadě jsou malé trezory vhodné i k úschově krátkých střelných zbraní.

Výhodou malých trezorů je i jejich cena, která bývá mnohem nižší nežli je tomu u trezorů středních a velkých velikostí. Limitujícím faktorem malých trezorů je však fakt, že mohou být poměrně snadno odcizeny i s obsahem. Proti tomuto zcizení je možné se bránit kvalitním ukotvením trezoru do nábytku, k podlaze, případně zazděním k čemuž jsou vyráběny speciální trezory do zdi. Malý příruční trezor je nezbytným minimem pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou používat plnohodnotný trezor větších rozměrů.

Mini trezory

Mini trezory jsou hitem poslední doby. Mnoho výrobců klasických trezorů a sejfů zařadilo minitrezory do svého výrobního programu. Uplatnění nacházejí tyto trezory především jako přenosné trezory na hotovost ale tento speciální typ trezorů naleznete i v provedení jako minitrezor do auta. Minitrezory mají široké uplatnění jak v domácnostech tak i ve firmách. Vzhledem ke stoupající oblibě těchto malých trezorů, se dá předpokládat že je zařadí do svého sortimentu stále více prodejců trezorů a výrobci trezorů přijdou s novými, zajímavými provedení těchto malých příručních trezorů.

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované trezorům. Dozvíte se o všech možných typech trezorů a sejfů. Přečtete si také, kde všude lze trezor umístit a nebo jaké jsou typy jejich zámků. Povíme Vám mimo jiné i kde se dají trezory sehnat, jaká je jejich cena a mnoho dalšího.